wtyczki woocommerce

7 ciekawych wtyczek Woocommerce które musisz znać

WooCommerce pozwala na stworzenie małego, jak i całkiem rozbudowanego sklepu internetowego opartego na WordPressie. Podstawowa wersja WooCommerce jest wystarczająca na start, dlatego rozwijając swój biznes potrzebować będziesz czegoś więcej. A więcej funkcjonalności dają wtyczki!

Poniżej przedstawiamy 7 ciekawych rozszerzeń do WooCommerce, które trzeba znać.

Booster for WooCommerce

Booster jest jedną z najbardziej wszechstronnych wtyczek. Wśród najważniejszych funkcji tego rozszerzenia wyróżnia się możliwość dodawania wszystkich walut światowych, możliwość zmiany waluty na podstawie lokalizacji użytkownika, wyświetlanie produktów według dostępności w danym regionie oraz tworzenie raportów i niestandardowych wiadomości e-mail, faktur w formacie PDF i wiele, wiele innych.

Booster for WooCommerce

WooCommerce Przelewy24

Kolejną wtyczką, która ułatwi działanie sklepu wdrożonego na WooCommerce jest moduł Przelewy24. Rozszerzenie to jest darmowe i bezpośrednia integracja z tym systemem płatności umożliwia klientom błyskawiczną płatność za zakupy. Dodatkowo, po instalacji modułu, możliwa jest płatność kartą bez opuszczania sklepu, ale też pokazanie metod płatności bezpośrednio na stronie sklepu.

Woocommerce przelewy24

WooCommerce Beeketing

Beeketing jest kolejną kompleksową wtyczką, która ma na celu zwiększenie konwersji. Najczęściej stosowane funkcjonalności wtyczki WooCommerce Beeketing to możliwość tworzenia okienek pop-up, które pojawiają się np. gdy użytkownik chce opuścić stronę. Oprócz tego Beeketing umożliwia tworzenie kampanii mailingowych, ale też pozwala na użycie technik up-sell i cross-sell, które zachęcają użytkownika do włożenia do swojego koszyka powiązanych produktów.

Beeketing for WooCommerce

WooCommerce Custom Order Status

Informacje o statusie zamównienia umożliwia plugin Custom Order Status. Po zainstalowaniu wtyczki w prosty sposób administrator sklepu może zmieniać status zamówienia, a o każdej zmianie kupujący będzie automatycznie informowany. To nie tylko oszczędność czasu, ale rownież zapewnienie stałej komunikacji z klientami.

Custom order status - woo-commerce

WooCommerce Image Zoom

Jedną z podstawowych funkcjonalności sklepu jest możliwość sprawdzenia produktu, którym użytkownik jest zainteresowany. Taką opcję daje moduł Image Zoom poprzez powiększenie zdjęcia, dając lepszy widok produktu. Image Zoom poza podstawową wersją posiada również opcję dodatkowo płatną, dzięki której otrzymuje się dostęp do różnych opcji konfiguracji modułu.

Ecommerce Image Zoom

WooCommerce Sequential Order Numbers

Sequential Order Numbers pozwala na uporządkowanie numerów zamówienia, rozpoczynając kolejność odliczania od 1, a nie losowej liczby. Jeśli losowe numery zamówienia spędzały ci sen z powiek, to ten moduł z pewnością rozwiąże problem.

WooCommerce Sequential Order Numbers

WooCommerce Wishlist

Niektórzy użytkownicy wolą kompletować listę zakupów z wyprzedzeniem i zapisywać je w jednym miejscu. Wtyczka Wishlist pozwala klientom dodawać produkty do listy życzeń i zapisywać je, jako ulubione, dzięki czemu nie muszą ponownie odszukiwać ich pośród setek innych towarów.

WooCommerce Wishlist

Liczymy, że powyższe wtyczki WooCommerce okażą się dla Ciebie przydatną nowością. Powodzenia!

1 komentarz do “7 ciekawych wtyczek Woocommerce które musisz znać

  1. Fajne jest to, że Woocommerce domyślnie posiada dość ubogą bazę wtyczek, więc możemy sobie samodzielnie dodawać/usuwać niepotrzebne funkcje. Dla niewielkiego sklepu z małą ofertą jak znalazł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.