strona pzps na joomla

Joomla w Polsce – kto jej używa?

Joomla to darmowy system CMS typu open source. Oznacza to, że za darmo można go pobrać i stworzyć własną stronę internetową w oparciu o ten skrypt. Joomla jest prosta w instalacji i ogromne wsparcie techniczne, co ułatwia zarządzanie stroną. Swego czasu Joomla była królem wśród polskich systemów CMS, jednak od tego czasu sporo się zmieniło. Kto nadal korzysta z tego skryptu w Polsce?

Radio Gdańsk

Radio Gdańsk jest jedną z polskich rozgłośni, które swoją stronę www oparły o skrypt Joomla. Na stronie można przeczytać najważniejsze informacje z danego dnia oraz znaleźć nowinki kulturowe. Jak na radio przystało, możliwe jest również słuchanie audycji online na żywo oraz odszukanie archiwalnych materiałów.

Radio gdańsk - strona na joomli

Portal Morski

Kolejną witryną, która wdrożyła Joomlę na swojej stronie jest Portal Morski. PortalMorski.pl jest największym portalem informacyjnym o morzu i gospodarce wodnej, dlatego na stronie znajduje się wiele wiadomości branżowych z kraju i ze świata, ale też informacje o statkach, najważniejszych wydarzeniach i stoczniach.

Portal Morski na Joomla CMS

iUlotka

iUlotka jest portalem, na którym wszystkie aktualne i nadchodzące promocje zebrane są w jednym miejscu. Strona zawiera przegląd promocji, katalogów, konkursów i gazetek promocyjnych największych sieci handlowych w Polsce.

iulotka

Polski Związek Piłki Siatkowej

Strona PZPS to porządna dawka informacji nie tylko dla fanów siatkówki. Witryna ma podzielona jest na kilka sekcji w tym m. in. aktualności, terminarze i wyniki rozgrywek, więc wszystkie niezbędne informacje o tym sporcie. Z witryny można również przenieść się bezpośrednio na sklep z gadżetami oraz na stronę z biletami na mecze.

strona pzps na joomla

Kuchnia Domowa

Każdy, kto poszukiwał przepisu na jakiekolwiek danie w Internecie z pewnością natknął się na stronę Kuchni Domowej. Setki receptur na rozmaite dania oraz porady kulinarne w jednym miejscu!

Kuchnia domowa

Tatralandia

Na stronie największego parku wodnego w Europie również wdrożono Joomlę. Poza podstawowymi informacjami o parku takich jak cennik czy aktualności znajduje się tu również system rezerwacji noclegów.

tatralandia

1 komentarz do “Joomla w Polsce – kto jej używa?

  1. Mam sentyment do Joomli, na niej stawiałem swoją pierwszą stronę. Widzę, że nie z czasem staje się coraz mniej popularna – WordPress zdominował rynek, a do bardziej wymagających projektów stosuje się dedyki, Drupale albo TypoCMS. Ale co się dziwić skoro panel administracyjny Joomli zmienił się w minimalnym stopniu mimo przez 10 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.